Av. Tolga Kavun

1979 yılında Antalya’da doğmuştur.  Lisans eğitimini Dokuz Eylül Üniversitesi Hukuk Fakültesinde tamamlamış ve 2002 yılından itibaren İzmir Barosuna kayıtlı olarak avukatlık mesleğini icra etmektedir.

2004 yılında avukatlık bürosunu kurmuş ve  farklı sektörlerdeki birçok şirkete danışmanlık hizmeti vermiş; çeşitli kurumların ticari dava ve işlerini yürütmeye devam etmektedir.

Ana çalışma konuları Ticaret Hukuku, Şirketler Hukuku, Fikri Sınai Mülkiyet Hukuku, Gayrimenkul Hukuku’dur.

Tolga Kavun,  birçok dernek ve sivil toplum kuruluşunun da saymanlık-sekreterlik görevlerini yürütmektedir.

 

Av. Esra SÜTEKİN KAVUN

 

1982 yılında İzmir’de doğmuştur.  Lisans öğrenimini Dokuz Eylül Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde tamamlamıştır. 2006 yılından beri, İzmir Barosuna kayıtlı olarak avukatlık yapmaktadır.

Meslek yaşamı süresince çeşitli hukuk bürolarında çalışmasının ardından 2011 yılından itibaren T&E&K Hukuk bürosuna katılmıştır.

 

Çalışma alanları; ulusal ve uluslararası birçok şirkete danışmanlık hizmeti vermiş; İş Davaları , Aile Hukuku ve Özel Hukuk ilişkileri ile ilgili konularda çalışmalar yapmıştır.

Av. Yalın YALGI

 

1980 yılında Bursa’da doğmuştur. Lisans eğitimini Gazi Üniversitesi Hukuk Fakültesinde tamamlamış aynı üniversitede Kamu Hukuku dalında yüksek lisans yapmıştır. 2003 yılından itibaren Ankara Barosuna kayıtlı olarak mesleğini sürdürmektedir.

 

Yalın Yalgı hukuk büromuzun Ankara ve çevresindeki uyuşmazlıklarda irtibat ofisimizin kurucusu olup ana çalışma konuları Ceza Hukuku, İdari uyuşmazlıklar ve davalar, Şirketler Hukuku’dur.

T&E&K Hukuk Bürosu Tarafından © 2015 Tüm Hakkı Saklıdır.